Usínáček Želva angreštová

Má barvu angreštu, zelená přece uklidňuje. Je to želva usínáček, a je věrným společníkem miminka doma i na cestách. Poradí si s noční můrou, novými lidmi v domě, návštěvou doktora i první cestou vlakem. Uspávací hračky pomáhají dětem najít v jistotu v tom velkém, stále novém světě. Mazlíček usínáček je ručně ušitý z čistě přírodních materiálů, takže jej miminko může bezpečně žmoulat a kousat. Až do roztrhání krunýře. Ekologická hračka je vyrobena z přírodního lnu, příjemná na dotek, prodyšná a pro miminko zcela bezpečná. Víme, že miminka své usínáčky milují, proto na něj dejte dobrý pozor! 

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
557 Kč
Kategorie: Usínáčky

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

 Dětský usínáček ve tvaru želvy

Materiál

100% len, len s vaflovou vazbou

 Velikost: 35x40cm

Váha (kg): 1 položka včetně obalu 0,05.

Čištění: možno prát v pračce na 40-60°, nepoužívejte chlorové bělidlo. S každým vypráním je hračka jemnější a příjemnější. 

 

English version

Turtle comforter Gooseberry

 

Turtle comforter is a perfect choice for baby's first safe soft toy. They can be a very useful sleep association, which tells your baby it is sleep time. Babies can easily find a turtle and use it to resettle themselves during the night...therefore helping your child sleep through the night. A comfort blankie can really help settle your baby or toddler both at bedtime and other times when she is upset. During sickness, the arrival of a new sibling, times away from home and in child-care are extra useful times for your little one to have a comfort item.

Dimensions: 35x40cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,05.
Material: 100% dense linen, 100% waffle linen (enzyme softened)
Recommended care: machine wash 40-60 degrees.
It is forbidden to use chlorine bleach.
Country of manufacture: Belarus
Brand: SunandCo®
OEKO-Tex and Reach certificates for fabric.