Splétané vodítko pro psy COUNTRY PONY - rezavé

Svět je plný barev, tak proč se omezovat pouze na ty základní? Rezavý odstín leží někde mezi hnědou a oranžovou a na vodítku od tvůrců značky Hunting Pony opravdu vyniká!

Toto stylové vodítko pro psy je skvělým příkladem toho, že kombinace luxusu, pohodlí a dobrého designu opravdu existuje. Ručně prošívaná italská kůže spolu se splétaným lanem skvěle koresponduje. Doplněním o silné komponenty z litého bronzu tvůrci dosáhli vysoké pevnosti a vodítko tak vydrží i náročnější procházky. Dobře padnoucí koženou rukojeť zdobí dekorativní přívěsek. Ať už v lese nebo na ulici, stydět se za něj určitě nebudete.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.1.2022
Skladem
Značka: Hunting Pony
1 496 Kč
Kategorie: Vodítka pro psy
Splétané vodítko pro psy COUNTRY PONY - rezavé
Výprodej

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Základní popis produktu

Lehké a praktické vodítko dvou různých délek.

 

Materiál

Základní materiál: pravá italská kůže, lněný provaz

Komponenty: pevný litý bronz

 

Velikost

Délka vodítka 140 cm nebo 170 cm

 

Vhodné roční období

Vhodné pro každé roční období

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Leather Linen Leash - Ginger

A stylish leather linen leash is handcrafted by brand Hunting Pony. This leash made of the linen rope covered by quality, genuine Italian leather and have a feature - a decorative brush on the handle. The leash is soft to the hand, yet strong and durable.

This leash is an essential addition to any dog's walking wardrobe.

 

Consists of:
- genuine Italian leather
- cast bronze high-strength fittings
- linen rope
Length: 140 cm; 170 cm.