Splétané vodítko pro psy COUNTRY PONY - grafitové

Grafit je minerál vznikající při usazování hornin. To my ale vědět nepotřebujeme - jediné, co nás zajímá, je jeho úchvatná barva, kterou si značka Hunting Pony vypůjčila při tvorbě  stylového vodítka!

Splétané vodítko pro psy grafitové barvy pojí krásu, pohodlí i udržitelnost. Kombinace kvalitní italské ručně prošívané kůže a splétaného lana působí lehce, ale přitom udrží i ty největší trhače. Pevnost doplňují i komponenty z litého bronzu. Padnoucí kožená rukojeť obsahuje stylovou dekoraci, kterou oceníte vy, váš pes a bez debat i závistivá sousedka.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.10.2021 13.10.2021 Zvolte variantu
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
1 360 Kč 1 496 Kč od 1 360 Kč
Kategorie: Vodítka pro psy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Základní popis produktu

Lehké a praktické vodítko dvou různých délek.

 

Materiál

Základní materiál: pravá italská kůže, lněný provaz

Komponenty: pevný litý bronz

 

Velikost

Délka vodítka 140 cm nebo 170 cm

 

Vhodné roční období

Vhodné pro každé roční období

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Leather Linen Leash - Graphite

A stylish leather linen leash is handcrafted by brand Hunting Pony. This leash made of the linen rope covered by quality, genuine Italian leather and have a feature - a decorative brush on the handle. The leash is soft to the hand, yet strong and durable.

This leash is an essential addition to any dog's walking wardrobe.

 

Consists of:
- genuine Italian leather
- cast bronze high-strength fittings
- linen rope
Length: 140 cm; 170 cm.