Vodítko pro psy PONY MAKARONY - vínové

Máte rádi červené víno, ale ještě raději svého čtyřnohého kamaráda? U vodítka od tvůrců Hunting Pony není důvod ke kompromisům!

Toto vínové vodítko pro psy ruční výroby vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům - pojí totiž styl, kvalitu i komfort. Je lehké a při procházkách tak neomezuje vás, ani vašeho mazlíčka. Italská kůže spolu s pevným lanem a komponenty z litého bronzu zvládne i ty nejdivočejší procházky a kožený dekorativní prvek na pohodlné rukojeti vám dodá pocitu jedinečnosti. Nezapomeňte ani na nenápadnou barevnou kombinaci, která padne snad ke každému venčícímu outfitu. Tak hurá ven!

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
8.11.2021 18.11.2021 Zvolte variantu
Na cestě Aktuálně bohužel nevyrábí Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
1 360 Kč 1 496 Kč od 1 360 Kč
Kategorie: Vodítka pro psy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Základní popis produktu

Lehké a praktické vodítko pro psy ve dvou dostupných délkách

 

Materiál

Základní materiál: pravá italská kůže, lano z polyamidu

Komponenty: pevný litý bronz

 

Velikost

Délka: 140 cm nebo 170 cm

 

Vhodné roční období

Vhodné do všech ročních období

 

jak_zmerit_psa_1 

 

English version

 

Leather Rope Leash - Wine

This leather rope leash is handcrafted by brand Hunting Pony. Made with strong rope and quality genuine leather. The genuine leather leash handle is soft on your hand but strong. The leash have a feature - a decorative brush on the handle.

Enjoying the outdoor walks with your dogs makes them feel happy and full of life!

Consists of:
- genuine Italian leather
- cast bronze high-strength fittings
- black polyamide base
Length: 140 cm; 170cm