Vodítko z lana pro psy PONY KNOTONY - smaragdový

Sháníte jednoduché a stylové psí vodítko a nic pro vás není dostatečný minimal? Tvůrci značky Hunting Pony mysleli i na vás!

Toto smaragdové vodítko pro psy ruční výroby se totiž skládá pouze z pevného lana a několika málo komponentů z kvalitní černé italské kůže. Lano je lehké, skladné a příjemné na dotek jak pro vás, tak i pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Černé komponenty z litého bronzu jsou velmi pevné a na uzdě udrží i ty největší trhače. tak vyražte do ulic a těšte se na uznalé pohledy sousedů.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.11.2021 29.10.2021 Zvolte variantu
Aktuálně bohužel nevyrábí Skladem Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
1 360 Kč 1 496 Kč od 1 360 Kč
Kategorie: Vodítka pro psy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Základní popis produktu

Lehké a praktické vodítko pro psy ve dvou délkách

 

Materiál

Základní materiál: pravá italská kůže, silný provaz

Komponenty: pevný litý bronz

 

Velikost

Délka: 140 cm nebo 170 cm

 

Vhodné roční období

Vhodné do všech ročních období

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Rope Leash - Emerald 

A leather rope leash is handcrafted by brand Hunting Pony. Made from the strongest and very pleasant to the touch rope and genuine Italian leather. Hand stitched details, add strength and a unique look.

The perfect leash for the your four-legged friend!

Consists of:
- genuine Italian leather
- black high-strength accessories
- strong rope
Length: 140 cm; 170 cm.