Lněný baldachýn LILU.LEN - karamel

Jaké by asi bylo, kdyby z nebes padal karamel? Takto si to představují tvůrci značky LILU.LEN.

Krásný karamelový baldachýn doplní interiér každého dětského pokojíčku. Nebesa ze 100% speciálně měkčeného lnu jsou jemná, vzdušná a zároveň vytvoří dokonalý úkryt pro vaše nejmenší. Ať už sem chodí spát, trucovat nebo si hrát na trampy, trochu vlastního prostoru jistě ocení. Rustikální minimalistický design skvěle ladí ke světlým barvám a přírodním materiálům a nastavitelný popruh na upevnění vyhoví všem prostorovým požadavkům.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Lilu.len
3 010 Kč

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

 

Velikost

Průměr vrchní obruče 50 cm

Spodní průměr 300 cm

Výška baldachýnu 245 cm

Nastavitelný popruh 240 – 300 cm

 

Vhodné roční období

Baldachýn je vhodný do všech ročních období

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.