Lněný baldachýn LILU.LEN - červenohnědá

Toužili jste jako malí po posteli s nebesy? Tvůrci značky LILU.LEN tyto dětské sny moc dobře znají.

Proto vytvořili krásný červenohnědý baldachýn, který skvěle padne do každého dětského pokojíčku. Poslouží jako nebesa nad postel nebo jako herní stan v jakékoli části místnosti. Díky nastavitelnému popruhu vyhoví jakékoli výšce stropu a vaše ratolesti získají svůj vlastní herní prostor. 100% speciálně měkčený len je krásně hebký, prodyšný a nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Zkrátka vyvinuto pro maximální potěšení ze hry!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Lilu.len
3 010 Kč

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

 

Velikost

Průměr vrchní obruče 50 cm

Spodní průměr 300 cm

Výška baldachýnu 245 cm

Nastavitelný popruh 240 – 300 cm

 

Vhodné roční období

Baldachýn je vhodný do všech ročních období

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.