Lněný baldachýn LILU.LEN - přírodní odstín

Postel s nebesy je sen každé princezny a stan z dobrodružných výprav zase nejednoho malého indiána i kovboje. Baldachýn od značky LILU.LEN může být obojím.

Tento přírodní baldachýn poskytne vašemu dítěti soukromí a útočiště. I ono přece potřebuje na mnoho her či trucování svůj vlastní prostor. Baldachýn je ze 100% měkčeného lnu, který neobsahuje chemické příměsi, je hebký a citlivý k pokožce a výborně propouští vzduch. Lze jej pověsit jako nebesa nad postel nebo postavit kdekoli v pokoji jako herní stan. Minimalistický design skvěle doplňuje interiér.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Lilu.len
3 010 Kč

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

 

Velikost

Průměr vrchní obruče 50 cm

Spodní průměr 300 cm

Výška baldachýnu 245 cm

Nastavitelný popruh 240 – 300 cm

 

Vhodné roční období

Baldachýn je vhodný do všech ročních období

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.