Dřevěná úchytka – Zvířátka (1 ks)

Liška, zajíc, nebo opice? Originální dřevěné úchytky na skříňky a zásuvky vtipně doplní dětský pokoj. Můžete si vybrat z široké škály zvířátek a vytvořit z obyčejné skříňky krásnou přírodní rezervaci. Navíc jsou vyrobeny v souladu s přírodou, z buku a olše.  Hravé dřevěné úchytky představují malý detail, který promění dětský pokoj v originální svět zvířat. V nabídce je celá škála zvířátek, od jelena po opici.  Přírodní úchytky ručně vyrobeny z buku a olše.

tvary
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 Zvolte variantu
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Mielasiela
242 Kč

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – černá olše, buk

Ekologicky ošetřeno, hladce vybroušeno

 

Velikost

Největší (los): 5,8 x 5 cm

Nejmenší (kočka): 3,7 x 4 cm

Tloušťka: 2,3 cm

 

Barva

Různé odstíny dřeva

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let