Dřevěný háček na zeď – 1 ks

Mějte věci na háčku! Přírodní dřevěný háček na zeď dozdobí dětský pokoj, předsíň i kuchyň. Můžete na ně zavěsit dětské oblečení, školní tašky, čepice, šperky nebo zástěru na kreslení. Háčky jsou ve tvaru losa, medvěda, zajíce, chlapce a dívky. Jsou perfektní do malých místností, kde ušetří prostor. Můžete je libovolně zkombinovat a vytvořit na zdi originální příběh. Háčky na zeď jsou ručně vyrobené ze dřeva.

tvary
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.11.2021 18.11.2021 18.11.2021 18.11.2021 18.11.2021 Zvolte variantu
Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Zvolte variantu
Značka: Mielasiela
397 Kč

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – buk, černá olše

hladce vybroušeno

 

Velikost

Největší (los): 5,8 x 5cm

Nejmenší (kočka): 3,7 x 4 cm

Tloušťka: 2,3 cm

 

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let