Plátěná dekorace LILU.LEN s motivem duhy

Zkoušeli jste někdy najít poklad na konci duhy? S krásnou dekorací od LILU.LEN jste ho právě objevili.

Stylová plátěná dekorace s motivem duhy dotáhne každý dětský pokoj. Ručně malovaná duha skvěle doplňuje charakteristickou rustikální strukturu plátna a díky pozlacení přímo přitahuje pozornost každého návštěvníka. Materiál ani barva neobsahuje chemické příměsi a dekorace je tak zcela zdravotně nezávadná. Pokoj vašeho nejmenšího člena rodiny ještě nikdy nebyl duhovější!

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Lilu.len
682 Kč

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

Tkané plátno

 

Velikost

50 x 70 cm

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.